• تاریخ: بهمن ۲۱, ۱۳۹۴
  • شناسه خبر: 413
  • ارسال شده توسط : admin

باهم، در راه اعتلای محیط زیست میهن

حمایت و حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار نیازمند دیدگاه دوراندیشانه و دلسوزانه تمام فرهیختگان و کسانی است که نیک می اندیشند و افق آینده را به خوبی درک میکنند اما آنچه در این راستا موجب ضعف دید و نشستن غبار بر چشم انداز ...

102

حمایت و حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار نیازمند دیدگاه دوراندیشانه و دلسوزانه تمام فرهیختگان و کسانی است که نیک می اندیشند و افق آینده را به خوبی درک میکنند اما آنچه در این راستا موجب ضعف دید و نشستن غبار بر چشم انداز راه آینده می شود رقابت قدرت مآبانه و بازیهای سیاسی در این عرصه است.

بیایید با همدلی و یکرنگی بدور از مرزبندی من وتو ما شویم؛ هوشمند عمل کنیم و آنانی که سد راه این مسیر چندین ساله شده اند را زنهار دهیم و برعمل نا شایست شان واقف سازیم.

شبکه زیست محیطی ایران طی سالیان،از گذشته تا به امروز با صرف هزینه های مادی و معنوی و صعه صدر و با حضور افرادی ارزشمند از تشکلهای زیست محیطی تشکیل شده است که از این شبکه می توان با عنوان سرمایه اجتماعی کشور عزیزمان یاد کرد.

اعضا شبکه زیست محیطی ایران بر این باورند دو دستگی و چندگانگی موجب فدا شدن ارزشهای زیست محیطی و انسانی میهن عزیزمان خواهد شد.

بیایید با گفتمان اختلاف سلیقه ها را کنار گذاشته و به اشخاصی که میخواهند از این وضعیت بهره برداری ناصواب کنند با رفتارمان اخلاق زیست محیطی را آموزش دهیم.

فاطمه اردلان – عضو هییت مدیره شبکه زیست محیطی ایران  • fateme ardalan - بهمن ۲۲, ۱۳۹۴ در ۵:۵۲ ق.ظ

    سلام و سپاس
    سر بلندی شما آرزو من است