• تاریخ: تیر ۵, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 449
  • ارسال شده توسط : admin

در پی خبر شهادت محیط بانان منتشر شد

بنام پروردگار شهدا خبر شهادت مظلومانه محیط بانان سرافراز میهن موجی از تأثر و تألم را بر شهروندان مستولی ساخت. آنان با وجود آنکه اسلحه در دست داشتند حاضر نشدند از سلاح های خود در رویارویی با متخلفین استفاده کنند چراکه آنا ...

A20

بنام پروردگار شهدا
خبر شهادت مظلومانه محیط بانان سرافراز میهن موجی از تأثر و تألم را بر شهروندان مستولی ساخت.
آنان با وجود آنکه اسلحه در دست داشتند حاضر نشدند از سلاح های خود در رویارویی با متخلفین استفاده کنند چراکه آنان رزمندگانی بودند که برای صیانت از طبیعت میهن برای تعالی نسل های کنونی و آینده هم میهنانشان دل در گرو این راه سخت و جانکاه گذاشتند؛ این اقدام آنان نشانه بارز عزت و شرف و میهن پرستی شان بود، نشان از پیروی از آن مرجع و مقتدایشان علی ابن موسی الرضا «ضامن آهو» داشت.
ای کاش متخلفین و متجاوزین به انفال قبل از برداشتن سلاح قدری می اندیشیدند.
انجمن حمایت از حقوق مدنی شهروندان و شبکه زیست محیطی ایران این مصیبت عظما را به تمامی هم میهنان و دوستداران محیط زیست و پیروان ثامن الحجج خصوصا خانواده معظم و مکرم این دلیرمردان تسلیت عرض نموده و از مسئولان عرصه فرهنگ و اطلاع رسانی خصوصا صدا و سیما که به گفته امام عظیم الشان «ره» این رسانه را به دانشگاه تعبیر فرمودند؛ درخواست می کنیم بگونه ای شایسته در خصوص برنامه سازی در راستای تنویر افکار و آموزش عمومی اقدام نمایند و از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقاضای تدوین طرحی بمنظور حمایت از این قشر مظلوم را داریم.
روحشان شاد و یادشان گرامی
انجمن حمایت از حقوق مدنی شهروندان
شبکه زیست محیطی ایران
۵ تیرماه ۹۵