• تاریخ: فروردین ۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 458
  • ارسال شده توسط : admin

شمارش معکوس برای یک همراهی جهانی “ساعت ۲۰ امشب”

بنام خالق هستی دکتر محمدرضا گل همیشه بهار ضمن تبریک سال نو از شهروندان ارجمند و فهیم درخواست نمود تا با اقدام مشترک جهانی در حفظ محیط زیست همراه شویم. رییس انجمن حمایت از حقوق مدنی شروندان اظهار داشت عزیزان همراه، دلسوز ...

9
بنام خالق هستی
دکتر محمدرضا گل همیشه بهار ضمن تبریک سال نو از شهروندان ارجمند و فهیم درخواست نمود تا با اقدام مشترک جهانی در حفظ محیط زیست همراه شویم.
رییس انجمن حمایت از حقوق مدنی شروندان اظهار داشت عزیزان همراه، دلسوز و فهیم بیایید با خاموش کردن لامپ های اضافی و وسایل برقی غیر ضروری همگام با مردم اقصی نقاط جهان اعلام کنیم که با یک باور مشترک،همگی میتوانیم در نجات زمین ایفای نقش  نموده و سهیم باشیم.
دبیرکل انجمن دوستداران محیط زیست فارس گفت:این رویداد جهانی توسط صندوق جهانی طبیعت World wide fund nature سازماندهی شده است.
بدین ترتیب مردم دنیا در قالب خانواده ها و کسب و کارهای مختلف ترقیب می شوند تا بصورت هماهنگ  با خاموش کردن چراغهای اضافی و سایر دستگاههای غیر ضروری بمدت یک ساعت در مسیر ارتقای سطح آگاهی مردم نسبت به جلوگیری از اثرات سوء مصرف انرژی های فسیلی و افزایش گازهای گلخانه ای و پدیده تغییر آب و هوا«اقلیم »مشارکت نمایند.
لذا میتوان گفت ساعت زمین یک رویداد عمومی جهانی است که با کاهش ردپای کربن در کره مسکونی کمک میکند.
با آرزوی سالی توأم با همراهی و سرشار از سلامتی و سعادت و توفیق در دستیابی به صلح و دوستی ،محیط زیست سالم و توسعه پایدار برای تمام انسانهای سرتاسر زمین.
محمدرضا گل همیشه بهار