• تاریخ: بهمن ۱۶, ۱۳۹۴
  • شناسه خبر: 340
  • ارسال شده توسط : admin

نماینده خراسان جنوبی به دستان بیژن فرهنگ دره شوری بوسه زد

بیژن فرهنگ دره شوری در عصر روز نخست اجلاس پیشکسوتان محیط زیست و حقوق شهروندی شبکه زیست محیطی ایران ، در جمع شرکت کنندگان حضور یافت و مورد استقبال دوستداران محیط زیست قرار گرفت. ...

IMG_20160204_174355

نماینده خراسان جنوبی به نمایندگی از پیشکسوتان محیط زیست و حقوق شهروندی شبکه زیست محیطی ایران به دستان بیژن فرهنگ دره شوری بوسه زد.

بیژن فرهنگ دره شوری در عصر روز نخست اجلاس پیشکسوتان محیط زیست و حقوق شهروندی شبکه زیست محیطی ایران ، در جمع شرکت کنندگان حضور یافت و مورد استقبال دوستداران محیط زیست قرار گرفت.

دعوت از وی بمنظور ارایه تجربیات سالها تلاش صادقانه اش در عرصه محیط زیست صورت پذیرفت. مهندس دره شوری با همت والای خود نه تنها خانواده اش، بلکه مردم حق شناس میهن را نیز در راه اعتلای محیط زیست کشورشان همراه ساخته و گامهای مؤثر و قابل وصفی در این مسیر برداشته است.

کلام او همچون عملش چنان توأم با صداقت است که بر دلها می نشیند و زمان با او بودن برگی از دفتر خاطرات شیرین زندگی را رقم میزند و اخلاق محیط زیستی اش چراغ راه می گردد. بیژن دره شوری بر باور ما نشاند که ما و مسؤلانمان مسؤل تمام عرصه های این سرزمینیم.

آنگاه که از لاک پشتانی گفت که برای تخم گذاری به همان قسمت از ساحلی مراجعه میکنند که در آن متولد می شوند حس تعلق به میهن را در وجودمان بیش از پیش شعله ور ساخت و دلبستگی به وطن را تداعی دوباره کرد.

فرهنگ دره شوری عمل را بجای حرف و صداقت را بجای مصلحت اندیشی و منفعت طلبی برگزید و این است راز موفقیت او…

بیژن عزیز همواره سلامت و پاینده باشید.

محمدرضا گل همیشه بهار

بهمن ماه ۱۳۹۴